fbpx
Miks on perel külmade tulekuga nina jälle umbes?
Miks on perel külmade tulekuga nina jälle umbes?
20/12/2017
Miks on Värska kuurortravil eriliselt tõhus toime ka 6 kuu möödudes?
Miks on Värska kuurortravil eriliselt tõhus toime ka 6 kuu möödudes?
07/05/2018

Muutusin taas rõõmsaks, elavaks ning tundub, et isegi pisut nooremaks
Värska kuurortravi mõju saabub viie päevaga ning kestab ka poole aasta möödudes.

Vähene liikumine, ühekülgne toit ja kehvavõitu uni kaasnevad olekuga, mida saab kokku võtta ühe sõnaga – energiapuudus. Lae end väge täis Värska kuurortravi kõige tõhusama paketiga «Verska krehvtine» ning tunned suve alguseks end otsekui uue inimesena.

«Verska krehvtine» on nagu akude laadimise programm, mis avab taas energiakanalid ja laseb uut jõudu vastu võtta. Iga päev kolm tugevat raviprotseduuri, millele lisanduvad ravivõimlemised grupis ja piiramatu ujumise võimalus Värska veekeskuses. See on pakkumine inimesele, kes soovib võtta elult maksimumi. Pikenev päev ja kõrgemale tõusev päike annavad looduse poolt märku, et aktiivsuse taastamiseks saabus parim aeg.

Puhkus Värska lahe äärse puhta looduse keskel möödub eemal linnamürast – tugevaimaks heliks võib siinkandis osutuda kevadine linnulaul. Mitmekesine kodune toit aprilli keskpaigas valmivas uues Lahe restos – taas üks mure vähem. See kõik aitab keskenduda enda jõuvarude taastamisele meie parimate raviprotseduuride abiga, mis määratakse saabumisel individuaalse konsultatsiooni käigus.

Valikus on unikaalne loodusliku mineraalveega pärlivann, ehe looduslik magevee ravimuda ja tõhus massaaž, mis on kõike muud, kui õrn silitamine. Meie massöörid leiavad üles pinge all kannatavad punktid ja panevad energia teis uuesti vabalt voolama.

Endaga sõber olev inimene väärib parimat. Krehvtine tähendab särtsu ja vürtsi, mis on õige pisut piprane ja tõeliselt vägev. Värska protseduuride toime on teaduslikult tõendatud ning kestab kuni poole aasta möödudes.

kaks nädalat (2)

Verska krehvtine

5-päevane kuurortravipakett esmaspäevast reedeni