fbpx

Hõbedane aastavahetus 2022

Meeleoluka aastavahetuspeo, 14 raviprotseduuri, majutuse (6 ööd) ja täistoitlustustusega
kuurortravipakett pühapäevast laupäevani.


Aasta vahvaim pidu saab olla ühtviisi särav ja muretu - rikkalikult kaetud laetud, lõbusad ja mitmekülgsed esinejad, ülev meeleolu ning hommik värskendava mineraalvee ja saunamõnudega. Aastavahetus Värskas sisaldab kõike seda ning lisaks 14 raviprotseduuri, mille toimel püsib enesetunne parem vähemalt Jaanipäevani.

Kuidas uue aasta vastu võtad, sedasi kogu ülejäänud aasta ka veedad. Seetõttu peabki aastavahetus olema täiuslik. Värskasse aastavahetust tähistama tulles ei pea millegi pärast muretsema - paketihinnas on nii meeleolukas kahe programmiga pidu, ööbimine ja söögid rootsi lauas. Ja mineraalvesi voolab meil maa alt otse kraanist.

Oleme arvestanud, et meelelahutuse maitsed on erinevad - seetõttu on meil koguni korraga kaks peoprogrammi. Esimeses programmis mängib tantsuks ansambel Hea Story, vahepalad tantsutrupilt Salimah. Õhtut juhib Kristi Vals. Õhtut juhitakse eesti keeles. Teise programmi tantsumuusikat teeb ja õhtut juhib Vadim Bai, vahepalad tantsutrupilt Salimah. Õhtut juhitakse vene keeles.

Aastavahetuse peol on kaetud rikkalik buffee-peolaud. Menüüs on soe toit, külmlaud (liha-, kala- ja köögiviljavalik, suupisted, salatid jms), magustoidu buffee, tervitusšampus, joogid (mahl, vesi, kohv, tee). Avatud on baarid (lisatasu eest).

Traditsiooniliselt ootab hommikul hiline hommikusöök koos tervendavate lisadega. Ümbruskonna loodus soosib värskes õhus matkamist ning sõltumata ilmast saab minna sooja veega ja valgusrikkasse Veekeskusesse ning saunamaailma (ei sisaldu paketihinnas).

Paketi hinna sees on:

majutus sanatooriumi hotelli kahekohalises toas

täistoitlustus Lahe Restos

meditsiiniline konsultatsioon ja raviplaani koostamine

14 raviprotseduuri (määratakse meditsiinilise konsultatsiooni käigus):
NB! 01.01.2022 protseduure ei toimu

ravimuda üldvann (kuni 3 korda)
pärlivann mineraalveega
looduslik mineraalveevann
klassikaline käsimassaaž 25 min.(N-R)
massaaživoodi
massaažitool
savisoojendus
lokaalne turbaravi
parafiinravi
mudaparafiin
soolakamber


LISAINFO JA BRONEERIMINE telefonil +372 799 3901 või info@spavarska.ee