Otsi tube ja hindu


Lahe RestoSanatooriumi majas asuvas avaras ja valgusküllases Lahe Restos pakume värskelt valmistatud maitsvat toitu kolm korda päevas. Meie köögis domineerivad lihtsad ja tuttavad kodused maitsed ning toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult palju naturaalset toorainet, mis on pärit kohalikelt põllumeestelt ja väiketootjatelt. Kokkade poolt valmistatud toidud on Teie jaoks serveeritud buffee-laual.

Iga neljapäeva lõuna ajal pakume ühte seto rahvusrooga - kas suppi, põhirooga või magustoitu. Oktoobris Seto nädalal pakume toitlustust seto rahvusliku menüüga.

Lahe Restos soovitame piiluda ka meie bistroo joogikaarti.

Eritoitlustuse vajadusest (teatud haiguste puhul nt. diabeet, toidutalumatus, allergia jms) tuleb kliendil meditsiinilisel konsultatsioonil sellest teada anda ning Lahe Restos teenindaja poole pöörduda.


Soodushind toidule kehtib lastele vanuses 5-10 aastat k.a., kuni 4-aastased k.a. lapsed söövad tasuta* ning alates 11. eluaastast kehtib täishind.
*kehtib vaid Värska sanatooriumi või veekeskuse hotelli klientidele

Iga päev kell 14.30-16:30 on Lahe Restos avatud lõunasöögi bistroo, kus pakume toitlustust neile, kes ei majutu Sanatooriumi ja Veekeskuse hotellis. Valikus on soe toit, kohv, tee ja lahjad alkohoolsed joogid.

Vastavalt Teie soovile katame sünnipäeva-, juubeli- või peielaua. Korraldame ka muid tähtpäevi ja vastuvõtte. Täpselt Teile sobiva menüü koostab toitlustusjuht.
Info ja tellimine telefonil +372 55980989 või toitlustus@spavarska.ee

Vaata ka:

IMG_7480web

Lahe kohvik

Õhtune õdus kohtumispaik lahe ääres
IMG_6241-Editweb

Näki kohvik

Mõnus amps enne või pärast veeparki