Otsi tube ja hindu


Lahe kohvik

Õhtune kohtumispaik lahe ääres


  • 18 - 23
  • 18 - 22
  • 18-01
  • 18-22
  • 18-22
Kui päev tervistavate protseduuride ja aktiivse puhkusega on seljataga, siis õhtust aega saab sisustada Lahe kohvikus.

Võib tulla üksi, kahekesi või suurema seltskonnaga. Tassike rahustavat taimeteed kulub ikka ära enne magamaminekut või hoopiski värskeltjahvatatud ubadest kohvi. Tänu laiendatud telekanalite valikule saab kohviku suurest telerist jälgida ka rahvusvahelisi spordiülekandeid. Kahel korral nädalas toimuvad menukad tantsuõhtud elava muusika saatel.

Teisipäeva õhtuti on kavas folklooriõhtu, mis lõpeb tantsuõhtuga elava muusika saatel. Reedeti mängib tantsuks ansambel hiliste öötundideni.
Kohviku menüüs on maiustused, salatid ja suupisted, erinevad kokteilid ja alkohoolsed joogid. Pakume ka tervislikke smuutisid. Sealhulgas meie ainulaadset mudasmuutit, mis näeb välja mudane, aga maitselt on mõnus ja tervislik.

Laudu tantsuõhtutel on võimalik broneerida hiljemalt 3 päeva enne ainult koos külmlaua tellimusega (vt allpool) aadressil toitlustus@spavarska.ee. Tellimus algab min 4 inimesest. Kui toidusoovi ei ole, siis palume kohale tulla umbes pool tundi enne tantsuõhtu algust, et endale meelepärane koht leida.

Ettetellimisel

Külmlaud

6

Hind inimese kohta, minimaalne kogus neljale

Kartulisalat, hakklihakotletid, köögiviljavaagen dipikastmega, leib
IMG_4121web

Külmlaud puuviljadega

10

Hind inimese kohta, minimaalne kogus neljale

Kartulisalat, hakklihakotletid, krabipulgad juustutäidisega, kana tarrendises, köögiviljavaagen dipikastmega, puuviljavaagen, leib

Vaata ka:

IMG_7920-Editweb

Lahe Resto sanatooriumi majas

Kolm söögikorda päevas buffee-lauas
IMG_6241-Editweb

Näki kohvik

Kerge amps enne või pärast veeparki