fbpx

Konkursi tingimused

KONKURSS „NIMI VÄRSKA LOODUSLIKULE MINERAALVEESPREILE“ (EDASPIDI KONKURSS)

Korraldaja
1. Konkursi korraldajaks on Värska kuurortravikeskus, asukohaga Väike-Rõsna küla, Setomaa vald, Võrumaa.
Periood
2. Käesoleva konkursi nimepakkumine kestab 25.09.2019 – 15.10.2019 (kaasaarvatud). Sobiv nimi valitakse välja novembri lõpuks ja võitjaid teavitatakse nimekonkursi võidust hiljemalt 30.11.2019. Värska kuurortravikeskus avalikustab konkursi tulemused hiljemalt novembri lõpuks Värska kuurortravikeskuse Facebooki lehel ja veebilehel www.spavarska.ee
Osalemine
3. Konkursil osalemiseks on kaks varianti:
A) tuleb täita Google keskkonnas olev ankeet, kuhu kirja panna pakutav nimi ning auhinna soovi korral konkursil osaleja e-maili aadress. Sprei nime võib pakkuda ankeedis ka anonüümselt, kui ei soovi konkursi võiduga kaasnevat auhinda.
B) võib kirjutada oma pakkumise Facebooki nimekonkursi postituse kommentaaridesse, kuhu kirja panna konkursile pakutav nimi ning auhinna soovi korral konkursil osaleja e-maili aadress.
4. Konkursile võib osaleja pakkuda rohkem kui ühe nime, kuid iga pakutava nime jaoks tuleb täita eraldi ankeet või jätta Facebooki nimekonkursi postituse alla uus kommentaar.
Nõuded osalejatele
5. Konkursil võivad osaleda kõik, kaasa arvatud AS Värska sanatooriumi ning tema tütarettevõtete töötajad ja nende pereliikmed.
Võitja väljaselgitamine
6. Auhinna saavad 3 parimat nimepakkujat. Sobivaimad nimekandidaadid valib välja Värska Kuurortravikeskuse meeskonnaliikmetest koosnev žürii. Kui konkursi raames pakutud nimedest ei leita sobivat kandidaati, siis on õigus auhinnad jätta välja andmata.
7. Kui sama nime on pakkunud mitu konkursil osalejat, siis võidab see osaleja, kes esitas konkursi võitnud nime ajaliselt esimesena.
8. Auhinnafond:
VÕITJA, kelle pakutud nimi jõuab spreipudelile – Pakett "Nädalalõpp Setomaal" ühele (väärtus 105 eurot)
II koht – Pakett „Puhkus sanatooriumis“ ühele (väärtus 46 eurot)
III koht – Veekeskuse perepääse (väärtus 29 eurot)
Auhinna kättesaamine
9. Võitjat ja II ning III koha saavutanuid teavitatakse konkursil osalemisel märgitud e-maili aadressi kaudu.
10. Auhinna kättesaamiseks tuleb auhinnalise koha saavutanud osalejal teavituskirjale vastata enne 30.11.2019 ja leppida isiklikult kokku auhinna kättesaamise tingimused.
11. Juhul, kui Konkursi korraldajal ei õnnestu võitjaga ühendust saada enne 30.11.2019, on korraldajal õigus auhinda mitte väljastada.
12. Konkursi käigus osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
Lisainfo ja muud tingimused
13. Konkursi läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Korraldaja jätab endale õiguse konkursi reegleid muuta ilma etteteatamiseta.
Pretensioonide esitamine
14. Kõik pretensioonid seoses konkursi läbiviimisega tuleb saata e- kirja teel aadressile info@spavarska.ee Laekunud pretensioonidele vastatakse 10 tööpäeva jooksul.
15. Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on korraldajal õigus konkurss ühepoolselt katkestada, teatades sellest avalikult Värska kuurortravikeskuse Facebooki lehekülje ja veebilehe vahendusel.
Isikuandmete töötlemine
16. Konkursil osalejal palutakse märkida kontakteerumise jaoks ainult toimiv e-maili aadress, kui konkursil osaleja soovib nimekandidaadi võidu korral saada auhinda. Seega on kontaktandmete esitamine konkursil osalejale vabatahtlik.
17. Osalejate e-maili aadresse säilitatakse kuni 30.11.2019 ning võitja isikuandmeid säilitatakse kuni auhinnapaketi kehtivusperioodi lõpuni.
18. Isikuandmete töötlemisest saab täpsemalt lugeda siit.