Otsi tube ja hindu

Miks on perel külmade tulekuga nina jälle umbes?
20/12/2017
Muutusin taas rõõmsaks, elavaks ning tundub, et isegi pisut nooremaks
17/04/2018

Kuidas saab kahekesi puhata 59 euro eest?

Värska kuurortravikeskus toob Tourestile väga hea pakkumise.

Õhtusöök buffet-lauas, piiramatu veekeskuse ja saunade kasutus, ööbimine kaheses toas, virgutav hommikuujumine, jõusaal ja mõnus hommikueine – kas tõesti on kõike seda võimalik saada kahele inimesele kokku 59 € eest? Jah, see on võimalik.

Jutt ei käi telkimisest vabas looduses või ööbimisest askeetlikes tingimustes. Saate mõnusa spaa-puhkuse ning kõik vajalik on hinnas. Ei mingeid varjatuid lisakulusid õhtusöögile või piiranguid veekeskuse kasutamisel. Ja ka see pole veel kõik. Kui teil on kaasas alla 5-aastaseid lapsi, siis nemad puhkavad koos vanematega täiesti tasuta.

Kõik, mida peate soodsa puhkuse saamiseks tegema – külastage 9.-11. veebruarini Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimuvat Touresti messi ning leidke Värska kuurortravikeskuse esindus. Küsige messipakkumist „Puhkus kahele“ 59 euro eest ning suurepärase sisu ja ülisoodsa hinnaga tuusik saabki teie omaks! Kuidas, kellega ja millal seda kasutada – jääb juba hiljem teie otsustada. Pole piiranguid nädalapäevade ega kuude osas. Pakkumine „Puhkus kahele“ 59 € eest kehtib 2018. aasta lõpuni – võid söösta puhkama juba Sõbrapäeval, teha olulise tähtpäeva kingi, põigata Värskasse suvel või järgmiste jõulude ajal.

Eksklusiivset pakkumist müüb Värska kuurortravikeskus vaid kolmel päeval 9.-11. veebruarini Touresti messil kohapeal. Kui sul pole võimalik messile minna, saad neil päevil ainulaadse pakkumise soetada konkreetseteks kuupäevadeks promokoodiga „TOUREST“ meie veebilehel www.spavarska.ee. Hiljem või mujal seda teha ei saa.

Vaata lisaks:

Veekeskus

Tervislik täiskasvanuile ja lõbus lastele!

Hoolitsused

Igaüks peaks laskma end aeg-ajalt hellitada.