Otsi tube ja hindu

Miks on Värska kuurortravil eriliselt tõhus toime ka poole aasta möödudes?
07/05/2018
Tule kahekesi Värska kuurortravikeskusesse ja säästa 100 eurot!
31/08/2018

Milline on eriline ja ehe puhkus Setomaal?

Tänapäeva üheülbalisemaks muutuvas maailmas on järjest keerulisem leida ehedat ning eristuvat elamust. Setomaal on see endiselt võimalik - siin eksisteerib korraga ürgne pärimuskultuur, puhta looduse vägi ning neil kahel põhinev innovatsioon, mis teeb sellest linnamelust painatud puhkajale ihaldatud sihtkoha.

Mõnikord tahaks kauni looduse rüppe, kuid samal ajal ei raatsi sääskedest tulvil metsas telkida? Värska kuurort on just selliseks puhkuseks loodud, kus kaasaegsed mugavused on asetatud puutumata looduse ja omanäolise eheda kultuuriruumi keskel. Te märkate seda kohe, kui olete ületanud Setomaa piiri. Teistmoodi külanimed, arhailine keel ja vanu ehitustraditsioone austav taluarhitektuur jääb igal juhul tähelepanekule külalisele silma. Mis asi on tsässon? Miks surnuaial püha peetakse? Kiä om tsibihärblane ja mille ta laul? Kuidas valmib sõir ning maitseb koduleib? Kas suuliim on supp või kaste? Miks kannavad seto naised rinnas hõbedat?

Kõigile neile küsimustele annab võimaluse leida vastuseid pakett
Nädalalõpp Setomaal”, mis sobib hästi neile, kes soovivad võtta maksimumi nädalavahetusest. Paketti kuulub kaks ööd majutust kahekohalises toas, viis söögikorda reede õhtust pühapäeva hommikuni, kolm lõõgastavat protseduuri, piiramatu veekeskuse ja jõusaali kasutus lahtiolekuaegadel ning tasuta pääse reedesele tantsuõhtule Lahe kohvikus. Lisaks on käe-jala juures Pikalombi matkarada, elamuslikud laevareisid Värska lahel, Seto Talumuuseum, Vana Jüri seebikoda ja Saatse piirkonna eriliste vaatamisväärsustega ning ehedaid elamusi pakkuv Seto Külavüü marsruut.

Nädalalõpp Setomaal

169/ kahele

Eriline ja ehe kahepäevane puhkus Setomaal
kolme protseduuriga reedest pühapäevani.