fbpx

Pärlivann mineraalveega


10 minutit
Protseduuri kestus
Sanatooriumis
Asukoht

Pärlivann loodusliku mineraalveega on meie üks populaarsemaid ja väärtuslikumaid protseduure. Broomirikas ja väga soolane mineraalvesi Värska-6 mõjub rahustavalt kehale ning tervendavalt nahale.

Mineraalveevann võetakse temperatuuril 37-39 C, millele lisandub peente õhumullikeste mikromassaaž , mis toniseerib, parandab vereringet, mõjub soodsalt närvisüsteemile. Vannivesi Värska-6 on väga soolane (21g/l) mineraalvesi, mis voolab 572-600 meetri sügavusel 600 miljoni aasta vanuste kihtide vahel. Värska-6 sisaldab mitmeid mikroelemente: vaske, tsinki, strontsiumi, mangaani, broomi, liitiumi, ja vähivastaselt mõjuvat seleeni.

Mineraalveega pärlivanni näidustused: naha-ja limaskestapõletikud, neuroos, unehäired, ülemiste hingamisteede ja suuõõne põletikud, nahahaigused (psoriaas, neurodermiit), allergilised haigused, jämesoolehaigused, liigestehaigused, lihaspinged.
Lisaks vereringe ja verevarustuse häired, lihastehaigused, ainevahetushäired, närvisüsteemi häired, veenilaiendid, stress, seljavalud.


SANATOORIUMIS aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või
admin@spavarska.ee